Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj Xhensila Myrtezaj

 • 10
 • 137 162 401
Kanali i vetëm zyrtar i Xhensila Myrtezaj i cili menaxhohet nga kompania AVD Digital (avddigital.com).
Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Xhensila Myrtezaj,, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi.
Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni tek adresa: [email protected]
© 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

Βίντεο

3:12Xhensila Myrtezaj - PARIS
Xhensila Myrtezaj - PARISπροβολές 12MΠριν μήνα
4:29Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im
Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti imπροβολές 13MΠριν 9 μήνες
3:21Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres
Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemresπροβολές 42MΠριν χρόνο
3:37Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire
Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mireπροβολές 10MΠριν 2 χρόνια
3:03Xhensila - High Love
Xhensila - High Loveπροβολές 10MΠριν 3 χρόνια
3:23XHENSILA FT. MOZZIK - AMA DOREN
XHENSILA FT. MOZZIK - AMA DORENπροβολές 16MΠριν 4 χρόνια
3:20XHENSILA MYRTEZAI - RING THE ALARM
XHENSILA MYRTEZAI - RING THE ALARMπροβολές 13MΠριν 4 χρόνια
3:28XHENSILA ft ENDRI PRIFTI - VESPA
XHENSILA ft ENDRI PRIFTI - VESPAπροβολές 9MΠριν 5 χρόνια
3:23XHENSILA MYRTEZAJ FT ELGIT DODA - LIAR
XHENSILA MYRTEZAJ FT ELGIT DODA - LIARπροβολές 3MΠριν 6 χρόνια
3:48XHENSILA - DA DA DA
XHENSILA - DA DA DAπροβολές 9MΠριν 7 χρόνια

Σχόλια

 • Uuĺ

 • Kryeveper!

 • 👌👏👐

 • Supër 😘

 • je me e mira 😊😊😊😊😗😗

 • Je miliona per mua te dua e ke bukurin1000000000000perqind

 • Po jo

 • Jam fansja jot

 • Xhensila je kengetarja ime e preferuar❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Shume e bukur sukse

 • like kush e pelqen parisin

 • Sa veta mendojne qe nje feat Besi &Ija do ishte njesoj sikurse Eminem feat. Rihanna. 😂😜😜

 • Nga Parisi ne Bubq te Ija 😂😂

 • Shum e mir ❤️❤️

 • Bravo xhensila 💝💝💝💓💓💓

 • Yll bote je ⭐⭐

 • shpirt je...

 • po te flas

 • Po qe i ka vjedh motivin Elita 5 do e thote njeri?

 • Je sekreti im Jeni te mbrekullushem suksese gjithmone e dashur zeri juaj te magjeps dhe vidjoklipi i shkelqyshem suksese gjithmone zemer

 • turkler burdami ?

 • Po e shoh e dëgjoj me shum vëmendje vidjoklipin. Xhensila zë të ëmbël gjithashtu është edhe shum e bukur. Pooor gezimi edhe harea qe përcjell në vidjoklip sikur nuk përshtatet me tekstin e këngës. Duhet te dish edhe te aktrosh Xhensil, sikur bejn shum kengetare.LIKE komentit kush mendon si un. 🤔

 • bravo xhensina 💖💖💖💖💖

 • Amazing kryeveper ❤️❤️❤️

 • Kjo kenge tregone dashurine evertet❤❤❤

 • Bravo

 • Fantastike

 • kenge super bravo Xhensila yll je 😉😉

 • Super keng

 • Love it shes my favorite singer 😘🇽🇰

 • ja

 • I love you so much Xhensila ,you are the best

 • Amarilda M....

 • Nuk mund te fle apo te zgjohem pa e degjuar kete kenge👏💞

 • 💟💗💟💗💟💗💟💗💕💕💕💚💕💚💕💕💗💕💗💜💓💓💛💔💛👌👌👌👌👏👏👏

 • Albanian and the kids were amazing

 • 🌷😭

 • 😘

 • 👌

 • Pirro Zoti i tekseteve të Dashurisë ❤🔥❤

 • Xhensila është shumë romantike ❤🔥

 • 😀🇦🇱

 • Xhensila ngjan si Kida 😘😍

 • Big Like per kete muzik ne Paris <3

 • Nje kukull e vertet

 • Bravo

 • grtorrent.info/watch/sbJpZmSXqKqnbrM.html . . Super lyric prz

 • Xhensila Myrtezaj you are a QUEEN

 • Like kush e degjon cdo dite

 • 💜💋

 • më e mira😍

 • ma e bukra ne bote ti je i love ju so much @xhensila myrtezaj

 • ma e mira

 • *Te Dua Loqka Jeme Erbina <3*

 • love uuuuuu

 • I love Albanian music. Algeria. Chakib

 • Bombe

 • 💜💜💜

 • Ich liebe das Muzik schöne stime 🇦🇱🇦🇱 gefällt mir. Wer hört das 🥰

 • Kush te ka genjyer qe di te kendosh se le name

 • Loqkk

 • Zhetem Paris

 • Kam kenduar ne karaoke kete keng

 • Te dua tani Te kam dashtë 6 ose 5 vjece

 • Shine bulgur o xhensila

 • Je super si cdo her xhensila

 • ❤️❤️❤️❤️

 • ❤❤❤❤💋💋💋💋💋🥰🥰🥰🥰🥰🥰💃💃💃🌟🌟👌👌👌👌😘😘😘😘😛😛😛

 • Passe par là Coline aussi ❤️

 • Hallall

 • Lmao you

 • U

 • Mn xzz K♐🚮🚮🚯🚱

 • Xhensila une quhem Magda jame adhuruesja jote me e madhe cdo kenge e jotja me ka kenaqur te perqafoj shum❤❤

  • @Qamil Selmani harrova te marr leje ty

  • Sherife Copa e pse e ke akontin sherife 🤣🤣🤣🤣

 • Bravo

 • gjithkush ka qef të bashkpunoj me Gjensilen sepse është një zemer 💛 PARIS 💛

 • 👌👌👌👌

 • Fantastike

 • Te lumte

 • Kjo eshte super kenge si xhensila kengetarja ime e preferuar👑👑👑🌟🌟🌟❤❤❤❤❤😘😘😘😘😍😍😍

 • Po ai qe kalon me bicicletta Besi eshte 😜

 • ❤️❤️❤️💐

 • Ngeli mama tum Bertit ulja zerin boksit se na qmende...Une e degjoj tere diten kete kenge dhe nuk ngopem...

 • I lov Xhensila

 • te lumte xhensila ti je kengetarja ime e preferuar

  • 💞💞💞💞

 • Kush e pelqen xhensilen myrtazai ❤💗💖

  • 😘😘😘😘😘😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗

  • Kush e pelqn xhensilen myrtazai❤💗💖

 • Nje kenge me besin

 • 2019 still in this --- Like ✅

 • Kot

 • #PRAY #FOR #ALBANIA 🙏🙏😭😭🙏🙏😭😭

 • Xhensila ke nje ze te bukur me e mira dhe me bukura je keshtu vazhdo zemer❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑😘😘😘😘😘😘😘

 • Shkelqen Xhensila ❤️

 • ❤❤❤

 • Super kenge. Xhensila nxirr me shpesh kenge. Je njishe. Like kush mendon si une.👍🏻

  • Anida Maya Keseli🍦🍿🥪🌭🍕🍟🍔🐇🐼🐕🦄😀🏳️‍🌈🇦🇱🇧🇬🇬🇧🇵🇱

 • Im fans dhurata dora

 • Zeri me i embel ne bote💕💕💕💝

 • 2020anyone

 • Xheni je me e bukura me e ombela ne shqiptari te dua nga Kosova me keng tua flej zgjohemmmm

 • ❤️❤️❤️