Elvana Gjata x Capital T - Fustani

Δημοσιεύτηκε στις 29 Ιούν 2019
#elvanagjata #capitalt #fustani #truekapo
Written by : Elvana Gjata, Capital T
Beats by : BO Beatz & Cano
Produced by : Rzon, Arbre Blass
Directed by Emir Khalilzadeh
Mixed and mastered by Johan Bejerholm
Lyrics :
Intro :
We talk about money
We talk about fame
We talk about success
But at the end of the day
We got something much bigger
We ALBANIANS
Vers 1 :
She bossy im bossin
Jena nalt per qata flasin
Po per inati pe majna partyn
Per inati pe hallakatim
Se kudo qe shkoj e boj sikur n shpi tem
Haverat e mi vip-a spo i nxen
Une po t’shoh pe di po t dhem
Po nuk e kom problem
Se pi shtina me kcy pa tallava
Clubi o tu u thy ra-ta-ta-ta
E une jom tu t’kqyr u-na na na
Sonte koke bo ti per mashallah
O per mashallah
Ref.
O sa mire po rrin fustani
M’kalli m’kalli m’kalli
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e jo jo jo
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e lo se mkalli
Big money moves
Po ti prap te une
Ti falu ti falu
Boj ca t’dush
por ti prap te un
Ti falu ti falu
Ti mos u bo xheli
Ti mos u bo xheli djali
Ti mos u bo xheli
Ti mos u bo xheli djali
O sa shume po lun ti more
Po nuk o e lehte besoje
Do e di
U e di
Ref.
O sa mire po rrin fustani
M’kalli m’kalli m’kalli
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e jo jo jo
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e lo se mkalli
EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : [email protected]
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana

(P)&(C) 2019 East Music Matters

Σχόλια

 • Super videoklip elvana wow Respect from Albania! Great music fustani o njerez fustani hahahahaha. LOVE YOU ELVANA.

 • Bravo

 • We are Albanian men !!!! 🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎

 • Why te fuck this is in my recomended

 • U dont understand to much but i Love this Song. Greets from Los Angeles. Hajgare Se i Llapit jom. Hahaha

 • 😍

 • Hi

 • Kush ma ban SUBCRIBE chanellin zoti jau rujt familjen

 • Elvana je yll bote pls sub me 😘😘😘

 • like kush e don Elvanen

 • Love♡

 • Greeting from slovenia

 • albin

 • Hi from Turkey, perfect music👍 🇹🇷🇽🇰🇦🇱

 • Ja ja süper tallava Maşallah.🤤🤤👉👍 grtorrent.info/watch/Il7FxOohKfMC9m8.html

 • Greeting from Gjylekar i love you 🇺🇿🇺🇿🇺🇿

 • Elvana je shumë e mirë ❤️

 • Kengetarja me e mire ne gjithe shqiperin dhe ne gjithe boten yll je Elvana Gjata.keshe mendon keshtu like.

 • Zoti idhant dashuri shendet ne jet harmoni ai qe ja ban like

 • bani shum like

 • Respect from California! Great music!

 • Super keng

 • Shum mir elvana gate

 • The set amazing,hight key flex,what a bomb!

 • from america but fully albanian 😍🇦🇱

 • Super keng elvana Si perher 💖😍

 • ❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤💋💋🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • kjo kënkë eshte shum e mir❤

 • Nje keng me te vertet e bukur,!!!

 • Shum e fort

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Super hit bravo elvana &capital T ♥️♥️♥️♥️

 • capitali ma mir elvana shume e keqe

 • Elvana eshte e vecante 😘😘

 • Pse jo 4k ? No eqquippments /?????

 • Ti mos u be carli 🌟👏

 • ke do kallni

 • Hit 100vite

 • Konga qe mas shumti po ma ther veshin qet verë🤝🏼

 • Sieht aus wie loredana😂

 • Respect❤️❤️ from 🇨🇵🇨🇵

 • Sum e mir

 • Të lumt Elvana ke kënduar shumë bukur dhe shumë bukur po dukesh 💗💗💗💗

 • mbreteresha shum bukur

 • ...But in the end of the day we got something much bigger..we are ALBANIANS 😍🇦🇱🇦🇱sa like per kete fraze?🇦🇱

  • Deni Den shut your ass up idiot

 • keng për dasmës💃🏼💃🏼

 • Love - Albania vs Kosova

 • Hit pershendetje nga Londra Vlore

 • Yllll 🌟🌟🌟👏👌