Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

Δημοσιεύτηκε στις 12 Νοέ 2019
Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Mario Bregu & Mandi Xhambazi
Orkestrimi: Mario Bregu
Teksti: Jorgo Papingji
Mix Master: Alsked Rrenja
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1rzQHDObjMORj0jqoz5LP6
Deezer: www.deezer.com/en/album/119231522
iTunes: music.apple.com/us/album/mirmengjes-nena-ime-single/1488122257?ls=1

Σχόλια

 • ska si nena lum kush e ka dhe mjer ne qe se kemi me mungon o nena ime e shtrenjt

 • Ylli po na godet aty ku na dhemb me këtë këngë, respekt dhe dashuri për të gjitha nënat !!!

 • 😭😢😢😢😢

 • Dhe best song 2020 😀😀😀😀💣💥💥💥💥💥💥🤝🤝👍👍👍

 • Ti je ylli shqiperis

 • Shum e bukur por ajo pjesa E lus Zotin atje lart se per juve kam merak qe tu shoh te gjithve bashk e ta bej gjumin rehat.

 • Ah sa her e kthej kte keng shpirti me tronditet😭😭😭😭

 • 😢😢😢

 • Bravo yll baka nei madh 😭😭😍😍

 • Lume ne qe te kemi Ylli Baka je i mrekullushem Na emocionove me kete kenge Miremengjesi Nena ime e shtrejta ime❤👏👏👏👏👏

 • te kendoft zemra 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • 👏👏👏👏

 • Je I madh . Kenge ❤️❤️❤️❤️

 • Pershendetje per te gjithe ato qe kane fatin e madh dhe i kane NENAT ne jete! NENE fjala me e bukur me bote .

 • Te lumte goja o ylli..nuk ka si nena . .

 • Zoti ju qendrofte prane te gjitheve atyre qe u mungon nena. Te lumte goja na perlote o Yll

 • Me mungon nena se nuk e kam gezimi i saj kur na shihte dhe qarjet esaj kur iknim nuk pershkruhen kur iken nena ikin rrenjet dhe keputet zinxhiri

 • Te lumte goja je yll i shqiperis por nje gje kisha ne fund te kenges kur troket dera te hapesh dhe te futeshin 2 femij se me duket sikur e lem nenen te pres gjith jeten faleminderit dhe me fal ne se jam gabim

 • Kush e ul gishtin poshte jane injorante dhe fare e keqe sepse eshte kenge per nenat tona .teksti shume i bukur dhe kenketari shume bukur

 • Bravo ylli nuk fjal per nenat me kte not in vecse me ender I shikoj te dy

 • Mallkuar qofte ky kurbet,Zoti na ruajt ne emigrantet shqiptare neper bote. Gjithashtu i bekofte te gjitha nenat qe presin me malle edhe qe na mungojne jashte mase, Like per te gjitha nenat. 😥😥😥😥

 • 🇦🇱♥️🤲🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Nena eshte gjeja me e shtrenjte ne bote

 • Nuk kam fjale🥺

 • Sa mallengjuese per te gjith ne qe jemi ne kurbet

 • Te lumt goja 🇦🇱

 • Nuk gjej dot fjale te them pet ju!jeni nje yll qe ndriconi ne cdo zemer me kenget edhe me vargjet qe kan ato. Nuk edi mbase ne emigrantet jemi me te ndjeshem? Mos ta fshe kjo kenge mi ka mbushur syt me lot

 • Ca na bere o yll vllai .. 🙏😭

 • 🙏🏻❤️🌹❤️🙏🏻

 • Bravo ylli baka. Je i mrekullueshem te kendoft zemra gjithmon😘kam shum mall per nenen time. Kurbeti na ndau per se gjalli😥💔💔

 • Shume bukur realtà e ditve tona mjere nenat tona edhe neve❤️❤️❤️❤️❤️

 • kjo keng ma ben mishin gjemba gjemba nuk e pershkruajndot kete keng vec qaj se di pse por kjo mw ther shpirtin bravo ylli bravo

 • Artist gjigand percjell gjithmon emocion

  • Klajdi Duda Po

 • Dhurata me e bukur ne jete "NENA" !! 💕🥰

 • Lirim sa me te shpejt burgaxhive si kan kohe pa pare nanen e tyre !!!

 • Te lumt goja ylli baka bravo

 • Elus zotin atje lart se per ju Kam merak

 • Nena eshte e cmuar per ne dhe kur e kemi afer ndjem gezim ne zemra tona,te lumte goja o Ylli baka nga Magda

 • Shum e bukur kenga po dhe vidjoklipi

 • A more ylli baka mos vdekesh kurr. je i pa harritshem. Te bekoft i madhi zot ty dhe familjen tende. Me kte keng qe ke ber ta shprebleft zoti. Spese nena esht si zoti nje dhe dhe tjeter nuk ka.❤❤