FINEM - N’katror

Δημοσιεύτηκε στις 21 Οκτ 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/NKatror
Music & Produced: ARLEN
Master: Nome Ent
Directed: Dardan Mrasoraj
Executive producer: Rinor Hykolli
© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • FINEM like 🐲🐲

 • My favorite singer❤💪

 • Je ma I miri

 • n

 • a

 • g

 • o

 • l

 • o

 • S

 • Jepini nje like Fine it seems esht rreperi me I mir prej krejtve

 • Finemi eshte hiti I ri

 • Katror■□

 • N katror kena kilo Me pare midis lagjes luna ping pong

 • 1:43 mos e harro edhe KOSOVEN

 • Finem Baba I kakve

 • kush pe pret kangen me finem ft Tayna

 • Aiqemandon qe finemi esht kot te bej like sepse ai eshte koooott fare🖕🖕

 • Vlaimm

 • E bukur kenga yll fare

 • Wtf 💣💣💣super bro👏

 • ❤️

 • Finem

 • Me i madhi

 • Këngëtar ma i miri

 • O Finem quhem Marsel kam nxjerr vidio në ytub Mareew vidio ime jam ne tiran

 • LIKE IT

 • N katror😍😍😍💪💪💪

 • Lozim garena free fire Orgito

  • 🔴DANIEL YT ESHTE LIVE SHKONI JU JEP SUBA

 • 😎😎😎😎😎😎 finem okkk

 • Finem boni sa me shum like

 • O bablok sje ti per me knu dekt ti qifsha ti qifsha ato pidh nanusha kejt qa i ki e qa si ki

 • thir finemin komandant 🥵

 • Super king je finem keng super ke ber

 • Ti po fol mos fol vlla UK se skam te vogla une I kam to dhipa ti smunesh me ipa do ti me I pa thirr finemin komandant beach

 • Finemi eshte bosi i shqiperis

 • Like dhe subskribe per Finemin

 • Finem kngetari me i famshem ne bote 😎😎

 • FINEM BENI LIKE 👏

 • MOSSI SEN JA SHKON FINEM K.P.T. 😎👏👍

 • Qite naj kang🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🤣🤣🤣🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 • Finem like Tayna comment

 • Omg you are amazing....I love you..💜

 • Ok mor I Marr

 • Finem

 • Kush i bo koment finemit zoti e rujt

 • Finem jam fansi jot me i zjarrt je me i miri keep going bro dhe te presim me nje kenge te re

 • Kush ju pelqe me shum? FINEMIII♥️♥️♥️LIKE APO SOLO KOMENT HAJDE VOTONI TANI!!!!!

  • Te dy pyetje eshte kjo

  • Finem ♡♡♡♡☆☆ lik fjnemsolo.

 • Finem me i miri

 • MA I MADHI N VEN (N KATROR)

 • Kush do jet bashkpunimi me i ri dhe kur do te dal Kenga ne treg

 • Super kenge O boos

 • n” katror vi me kilo 🔥🔥🔥👏🏻👏🏻

 • Finem 🤩🤩

 • 😎😎😎😎😎👏👏👏👏👏👏te lumt je BOS🤑🤑🤑🤑🤑

 • T shkon koka para se te shkon gota t'hik nofulla para se me t'hik vodka noizy 👊👌😛

 • Jepini lajk Finemit❤❤❤❤❤❤

 • Finem dhe noyzi më të miret

 • Konktar qe do bohem un ska jam 7vjeq

 • Finemi ❤️👌❤️❤️❤️🔥❤️❤️